Apie mus

Jau tais laikais, kai Rusų armijos karininkas, grafas Tiškevičius, įsigijo Palangos kaimą iš caro, Palanga buvo padalinta tarsi į dvi dalis – aukštuomenės ir žvejų bei amatininkų. Tas dalis skyrė dabartinė J.Basanavičiaus gatvė. Pagal pastatų architektūrą bei užstatymo tankumą, toks Palangos padalinimas matomas ir šiomis dienomis.

Jūs kviečiami į vieną iš seniausių Palangos sodybų, įsikūrusią Žvejų gatvėje, pirmoje linijoje prie Jūros. Sodybos pirmiesiems pastatams jau daugiau kaip 120 metų. Didelis kiemas, daug žalumos, vaikų žaidimo aikštelė, puiki vieta, nuolatinis Baltijos alsavimas bei pušyno kvapų gausa, suteiks Jums nepakartojamų įspūdžių, leis pamiršti miesto šurmulį ir pilnai pasinerti į kurorto teikiamus malonumus.

Jūsų poilsiui siūlome dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius bei apartamentus. Kiemo teritorijoje jūsų laukia atskiros poilsio zonos, kur galėsite ramiai paskaityti ar praleisti vakarą su draugų kompanija.

Naujiena – atskira „eko trobelė“ su visais patogumais, pritaikyta gyventi ir žmonėms su fizine negalia. Trobelė pastatyta iš rankom apdirbtų 100-mečių eglių rastų. Įrengiant interjerą maksimaliai naudotos tik ekologiškos medžiagos.